INFORMACJE DLA NOWYCH UCZESTNIKÓW ZAJĘĆ 2022 / 2023
Dodane przez DobryStart dnia Sierpień 26 2021 14:10:02
Zapraszamy do zapisów na edu-Muzykę dla Smyka w wieku od 1 do 7 lat (plan wyżej). Wystarczy zgłoszeniowy SMS - nr 609163259. Planowane wznowienie zajęć: 6 września 2022 (wtorek).


CO TRZEBA WIEDZIEĆ PRZED PIERWSZĄ LEKCJĄ?

1. Do sali wchodzi z dzieckiem JEDNA osoba dorosła.
2. Wszystkich obowiązuje zmiana obuwia. W miesiącach letnich wystarczą dodatkowe skarpety antypoślizgowe (nie ma dywanów).
3. Opłaty robimy gotówką, na miejscu. Wskazane odliczone kwoty.
4. Karnety (dziecko + jeden opiekun) ważne są 4 tygodnie . W razie choroby zajęcia można odrabiać z INNĄ grupą (warunki w REGULAMINIE - zakładka "O zajęciach").
5. Najpóźniej na początku września każdy zapisany otrzyma SMS z informacją o grupie i dacie startu.
6. Dziecko można zapisać na więcej niż jedne zajęcia tygodniowo.


WAŻNE PORADY

Dla większości milusińskich będzie to pierwsza "lekcja" w życiu. Od każdego z dorosłych wiele zależy. Pamiętajmy, by uprzedzić dziecko, że idziemy bawić się z innymi maluchami, mamami, tatusiami. W przeciwnym razie nasza czujna pociecha może wydedukować, że właśnie czeka ją szczepienie ;) albo nagłe "zniknięcie" rodziców w progu żłobka czy przedszkola...

Bądźmy 5-8 minut wcześniej, żeby maluch poznał otoczenie, ale nie znudził się czekaniem.

Spóźnienie na pierwsze zajęcia to fatalny pomysł! Może skończyć się dla dziecka długotrwałym strachem przed wejściem do sali, zwłaszcza jeśli będziemy zdenerwowani i niecierpliwi.

Pamiętajmy, że pociechy bezbłędnie odczytują emocje opiekunów. Bądźmy zatem radośni, spokojni i wyrozumiali :) To wcześniej czy później pozytywnie zaprocentuje.


WÓZKI

Do tej pory wózki dziecięce musiały zostawać w przedsionku (decyduje zarząd klubu). W razie potrzeby można użyć zabezpieczenia rowerowego. Zwykle pracownicy placówki są w pobliżu i czuwają nad tym, by do budynku nie wchodziły niepowołane osoby.


ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW!