START ZAJĘĆ 2021 / 2022
Dodane przez DobryStart dnia Sierpień 26 2021 14:10:02
Zapraszamy do zapisów na edu-Muzykę dla Smyka w wieku od 1 do 6 lat.

Zajęcia wznawiamy we wtorek 7 IX 2021.
Zapisani otrzymają SMS z zaproszeniem - najpóźniej dzień wcześniej.

Przypominamy, że do sali wchodzi z dzieckiem tylko jedna osoba dorosła. Plan, adresy, cennik w newsie niżej.

Prosimy o odliczone kwoty, żeby nie było problemu z wydaniem reszty i formalności trwały jak najkrócej. Opłaty WYŁĄCZNIE gotówką. Karnety ważne są 4 tygodnie (4 lub 8 zajęć). Wariant raz w tyg.: 110 zł. W klubie "Maciuś I" trwa promocja na lekcje we wtorki i czwartki: 170 zł.

UWAGA! Być może wózki dziecięce trzeba będzie, tak jak w ubiegłym roku, zostawiać w przedsionku. Było to związane z zarządzeniami epidemicznymi administracji osiedla, na co nie mamy wpływu. Nie wiemy jeszcze, jak będzie teraz. W miarę możliwości, prosimy nie zabierać wózków, zwłaszcza dużych, gdyż przedsionki są małe. Jeśli ktoś chce, może użyć zabezpieczenia rowerowego. Zwykle w pobliżu są pracownicy klubu i czuwają nad tym, by do budynku nie wchodziły niepowołane osoby.

Przed pierwszą lekcją prosimy koniecznie przeczytać REGULAMIN i PORADY zawarte w zakładce "O zajęciach", żeby wiedzieć, jak rozwiązać ewentualne problemy.

Dla większości dzieci będzie to sytuacja nowa. Od każdego z nas wiele zależy :) Ale najgorsze, co możemy zrobić, to nie uprzedzić dziecka, że idzie wspólnie z nami bawić się i spóźnić się na pierwsze zajęcia..., nie dając maluszkowi czasu na poznanie otoczenia. Pamiętajmy też, że nasze nastawienie i nastrój udzielają się pociechom. Bądźmy zatem radośni i cierpliwi :) To wcześniej czy później zaprocentuje.

ZAPRASZAMY!
Do zobaczenia wkrótce!