O nas

KONTAKT: 609 163 259, info@rytmika-gdansk.pl.
PLAN ZAJĘĆ: na dole strony głównej.

"DOBRY START"powstał w 1999 roku. Założyła go Małgorzata Ambroziak (Śliwa) - muzyk, polonistka, kompozytorka i autorka piosenek.

Specjalizujemy się w edukacji dzieci w wieku 1-7 lat, prowadząc zajęcia także z aktywnym udziałem rodziców. Wokalno-taneczne występy naszych przedszkolaków od lat uświetniają gdańskie imprezy. Wychowankowie są również laureatami wielu konkursów.

Jesteśmy pionierami w dziedzinie, która stawia dopiero pierwsze kroki. Wyróżniają nas ponad 25-letnie doświadczenie, autorski program, własne piosenki i kreatywność. Wesoła zabawa jest doskonałą okazją do zdobywania nowych umiejętności i poznawania świata, a to wszystko przy akompaniamencie pianina lub keybordu.

W dorobku mamy płytę z własnymi piosenkami oraz e-booka dla nauczycieli i rodziców: "Muzyczna sałatka dla kilkulatka" (więcej na dole strony głównej).


WYBRANE OSIĄGNIĘCIA


W maju 2016r. nasi wychowankowie z przedszkola "Róża Wiatrów" po raz pierwszy wzięli udział w przeglądzie Przedszkolaki Śpiewają o Gdańsku i w obu grupach wiekowych (3-4 oraz 5-6) stanęli na podium. Dzieci wykonały utwory Małgorzaty G. Śliwy: "Piosenka Żurawia" oraz "Król Neptun".

W maju 2016r. Małgorzata Śliwa zajęła I miejsce w ogólnopolskim KONKURSIE NA PIOSENKĘ O GDAŃSKU DLA DZIECI w kategorii TEKST. "Piosenka Żurawia" została opublikowana w "Śpiewniku Gdańskich Lwiątek" (wyd. Wspólnota Gdańska, 2017 r.) oraz nagrana w Radiu Gdańsk.

W 2017 r. przedszkolaki z "Róży Wiatrów" ponownie zostały laureatami Przeglądu Piosenek o Gdańsku, wykonując "Ducha gdańskiej fosy" oraz "Kropkę na mapie" specjalnie w tym celu stworzone przez M. G. Śliwę. W latach 2018 i 2019 udział dzieci w kolejnych edycjach konkursu zakończył się wygraną i nagrodą w postaci występu na scenie Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku.


OPINIE, WYWIADY - LINKI


Rodzice o Rytmice dla Smyka "Dobrego Startu"
PLAN ZAJĘĆ znajduje się na dole strony głównej!

Recenzje płyty "Muzyczna sałatka...":
portal - Rozmowy o Dzieciach.
portal dla rodziców Qlturka.pl
opinie na stronie sklepu "Domino"


"Wybrane spośród stu"- wywiad z Małgorzatą Śliwą (autorką "Muzycznej sałatki...") w portalu Qlturka.pl.Muzyczna sałatka dla kilkulatka- nowe piosenki dla dzieci

Wypromuj również swoją stronę


POLITYKA PRYWATNOŚCI

"Dobry Start" wykorzystuje dane osobowe usługobiorców wyłącznie w celach rozliczeniowych. Dane te nie są udostępniane innym podmiotom gospodarczym czy osobom fizycznym, nie podlegają też przetwarzaniu (gromadzeniu, katalogowaniu) w jakiejkolwiek formie elektronicznej (w tym na nośnikach typu płyty CD, DVD, pamięć USB, dyskietki, dyski zewnętrzne itp.).


"Dobry Start" mgr Małgorzata Śliwa

REGON: 191747009, NIP: 584-135-50-00, główne PKD: 85.52.Z, 85.59.B


Wygenerowano w sekund: 0.01
2,594,013 Unikalnych wizyt

© 2009 by: CCY