O nas

Dobry Start powstał w 1999 roku. Został założony przez Małgorzatę Ambroziak (Śliwę) - muzyka, polonistkę, nauczycielkę rytmiki, kompozytorkę i autorkę piosenek.

Specjalizujemy się w edukacji muzyczno - literackiej najmłodszych dzieci - już od pierwszego roku życia. Spośród innych firm wyróżniają nas wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, która stawia dopiero pierwsze kroki, autorski program, własny repertuar. W ogólnorozwojowej Rytmice dla Smyka biorą udział opiekunowie dzieci. Wesoła zabawa jest doskonałą okazją do zdobywania nowych umiejętności i poznawania świata. Co ważne - zajęcia odbywają się przy muzyce na żywo.

Dobry Start wydał płytę z piosenkami oraz ebooka dla nauczycieli i rodziców: "Muzyczna sałatka dla kilkulatka". Informacje o publikacjach znajdują się w newsach na stronie powitalnej.

Występy naszych wychowanków w wieku przedszkolnym od wielu lat uświetniają różne imprezy na terenie Gdańska. Dzieci, ubrane w piękne, regionalne stroje, wykonują m.in. tańce kaszubskie, góralskie i krakowskie.


NASZE SUKCESY

W maju 2016r. nasi wychowankowie z przedszkola "Róża Wiatrów" po raz pierwszy wzięli udział w przeglądzie Przedszkolaki Śpiewają o Gdańsku i w obu grupach wiekowych (3-4 oraz 5-6) stanęli na podium. Dzieci wykonały piosenki Małgorzaty G. Śliwy: "Piosenka Żurawia" oraz "Król Neptun".

W maju 2016r. Małgorzata Gabriela Śliwa zajęła I miejsce w ogólnopolskim KONKURSIE NA PIOSENKĘ O GDAŃSKU DLA DZIECI w kategorii TEKST. "Piosenka Żurawia" została opublikowana w "Śpiewniku Gdańskich Lwiątek" (wyd. Wspólnota Gdańska, 2017 r.).

12.05.2017 nasze przedszkolaki z "Róży Wiatrów" uczestniczyły w IV Przeglądzie Piosenek o Gdańsku - ponownie w obu grupach wiekowych stanęły na podium. Wykonały utwory Małgorzaty G. Śliwy "Duch gdańskiej fosy" oraz "Kropka na mapie".


OPINIE, WYWIADY - LINKI

Rodzice o Rytmice dla Smyka "Dobrego Startu"
PLAN ZAJĘĆ znajduje się na dole strony głównej!

Recenzje płyty "Muzyczna sałatka...":
portal - Rozmowy o Dzieciach.
portal dla rodziców Qlturka.pl
opinie na stronie sklepu "Domino"


"Wybrane spośród stu"- wywiad z Małgorzatą Śliwą (autorką "Muzycznej sałatki...") w portalu Qlturka.pl.DOBRY START
Tel. 609 163 259
Formularz kontaktowy znajduje się w zakładce "Gdzie i kiedy".
Muzyczna sałatka dla kilkulatka- nowe piosenki dla dzieci

Wypromuj również swoją stronę


POLITYKA PRYWATNOŚCI

"Dobry Start" wykorzystuje dane osobowe usługobiorców wyłącznie w celach rozliczeniowych. Dane te nie są udostępniane innym podmiotom gospodarczym czy osobom fizycznym, nie podlegają też przetwarzaniu (gromadzeniu, katalogowaniu) w jakiejkolwiek formie elektronicznej (w tym na nośnikach typu płyty CD, DVD, pamięć USB, dyskietki, dyski zewnętrzne itp.).


"Dobry Start" mgr Małgorzata Śliwa
REGON: 191747009

Wygenerowano w sekund: 0.01
868,578 Unikalnych wizyt

© 2009 by: CCY