O nas

Dobry Start powstał w 1999 roku. Założyła go Małgorzata Ambroziak (Śliwa) - muzyk, polonistka, nauczycielka rytmiki, kompozytorka i autorka piosenek.

Specjalizujemy się w edukacji najmłodszych dzieci - już od pierwszego roku życia, prowadząc ogólnorozwojową Rytmikę dla Smyka z udziałem rodziców. Wokalno-taneczne występy naszych przedszkolaków od lat uświetniają gdańskie imprezy.

Spośród innych firm wyróżniają nas wieloletnie doświadczenie w dziedzinie, która stawia dopiero pierwsze kroki, autorski program, własny repertuar. Wesoła zabawa jest doskonałą okazją do zdobywania nowych umiejętności i poznawania świata, a to wszystko przy akompaniamencie pianina lub keyboardu.

W dorobku mamy płytę z piosenkami oraz e-booka dla nauczycieli i rodziców: "Muzyczna sałatka dla kilkulatka" (więcej na dole strony powitalnej).

NASZE SUKCESY

W maju 2016r. nasi wychowankowie z przedszkola "Róża Wiatrów" po raz pierwszy wzięli udział w przeglądzie Przedszkolaki Śpiewają o Gdańsku i w obu grupach wiekowych (3-4 oraz 5-6) stanęli na podium. Dzieci wykonały piosenki Małgorzaty G. Śliwy: "Piosenka Żurawia" oraz "Król Neptun".

W maju 2016r. Małgorzata Gabriela Śliwa zajęła I miejsce w ogólnopolskim KONKURSIE NA PIOSENKĘ O GDAŃSKU DLA DZIECI w kategorii TEKST. "Piosenka Żurawia" została opublikowana w "Śpiewniku Gdańskich Lwiątek" (wyd. Wspólnota Gdańska, 2017 r.).

W 2017 r. przedszkolaki z "Róży Wiatrów" ponownie zostały laureatami Przeglądu Piosenek o Gdańsku, wykonując "Ducha gdańskiej fosy" oraz "Kropkę na mapie" autorstwa M. G. Śliwy. W latach 2018 i 2019 udział w konkursie zakończył się wygraną i wyróżnieniem w postaci występu w gdańskiej filharmonii.


OPINIE, WYWIADY - LINKI

Rodzice o Rytmice dla Smyka "Dobrego Startu"
PLAN ZAJĘĆ znajduje się na dole strony głównej!

Recenzje płyty "Muzyczna sałatka...":
portal - Rozmowy o Dzieciach.
portal dla rodziców Qlturka.pl
opinie na stronie sklepu "Domino"


"Wybrane spośród stu"- wywiad z Małgorzatą Śliwą (autorką "Muzycznej sałatki...") w portalu Qlturka.pl.DOBRY START
Tel. 609 163 259
Formularz kontaktowy znajduje się w zakładce "Gdzie i kiedy".
Muzyczna sałatka dla kilkulatka- nowe piosenki dla dzieci

Wypromuj również swoją stronę


POLITYKA PRYWATNOŚCI

"Dobry Start" wykorzystuje dane osobowe usługobiorców wyłącznie w celach rozliczeniowych. Dane te nie są udostępniane innym podmiotom gospodarczym czy osobom fizycznym, nie podlegają też przetwarzaniu (gromadzeniu, katalogowaniu) w jakiejkolwiek formie elektronicznej (w tym na nośnikach typu płyty CD, DVD, pamięć USB, dyskietki, dyski zewnętrzne itp.).


"Dobry Start" mgr Małgorzata Śliwa
REGON: 191747009

Wygenerowano w sekund: 0.00
973,413 Unikalnych wizyt

© 2009 by: CCY